Jdi na obsah Jdi na menu
 


Justin Bieber Byl málem zatčen...!

 

JUSTIN BIEBER BYL MÁLEM ZATČEN

STARS: Justin Bieber byl málem zatčen - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Nejenže jeho holce Seleně Gomez vyhrožují smrtí, ale nechybělo moc a zpěvák si kvůli dotěrným fanynkám šel sednout za mříže.

Co se stalo? Kvůli koncertu přiletěl Justin ve středu do anglického Liverpoolu. Davy fanynek vyčenichaly, že se ubytoval v hotelu The Hard Days a zcela ho obklíčily. "Byly jich tu tisíce. Ostatní hoteloví hosté neměli šanci se sem dostat," vypráví zaměstnanci luxusního sídla.

Justin doufal, že zájem fanynek po nějakém čase opadne. To se však nestalo a místo toho na něj v šest hodin večer v hotelovém apartmá zaklepala policie: "Řekli mi, že pokud se ukážu v okně nebo dokonce na balkóně, budou mě muset zatknout a strávím noc v cele. Nemám prý nezvladatelný dav provokovat. Obávali se, že by ty holky mohly vtrhnout do hotelu a mohlo by dojít k vážnému problému."

Zpěvák poslechl a snažil se vyjít mužům zákona maximálně vstříc, když na svůj twitter napsal: "Je to šílené, venku na mě čekají tisíce lidí. Všechny vás miluju, ale rád bych se před zítřejším koncertem vyspal. Prosím, nekřičte tolik!"

Justinova zpráva se sice okamžitě mezi fanoušky rozkřikla, trvalo ale ještě další dvě hodiny, než se policistům podařilo Beliebers, jak se zpěvákovým fanynkám přezdívá, rozpustit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< květen / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 87678
Měsíc: 1394
Den: 58